Wspinaczka rekreacyjna w skałkach

Pierwsze kroki w skale- rekreacja  i przygoda w skałkach podkrakowskich:

Jeśli chcesz poznać, na czym polega wspinanie, przeżyć przygodę, aktywnie spędzić czas w pięknym plenerze wspinając się z instruktorem bez odbywania kursu o określonym programie – możesz umówić się na 1 dzień lub więcej  (np. na weekend). Wspinaczka odbywa się w sposób bardzo bezpieczny; z asekuracją górną (wędka). Mogą  zgłaszać się osoby bez żadnego doświadczenia w tej dziedzinie albo osoby, które do tej pory wspinały  się  tylko na sztucznej ścianie i chcą spróbować wspinaczki w plenerze. Zgłoszenie się na 1 czy 2 dni wspinania jest to też  dobry sposób na sprawdzenie czy  jest to odpowiedni sport dla nas np. przed zapisaniem się na kurs skałkowy. Przyjmujemy też dzieci w towarzystwie rodzica (rodziców)-forma wspinania rodzinnego. Można też komuś wykupić w formie prezentu bon upominkowy na wspinaczkę z instruktorem. Sesja wspinaczkowa trwa do 5 godzin w ciągu dnia, możemy przyjąć 1 osobę albo małą grupę do 4 osób.

Zajęcia odbywają się w takich skałach jak Słoneczne, Witkowe (Dolina Szklarki), Dolina Kobylańska, Łabajowa (Dol.Będkowska), w skałach tych jest duży wybór łatwych dróg wspinaczkowych.

Wspinanie rekreacyjne, Jura Krakowska

cena, voucher, warunki zgłoszenia, rezerwacja terminu

Koszty: stawka dzienna (do 6 godz.)

500 zł dziennie przy zgłoszeniu się przy zgłoszeniu się 1 osoby
600zł– 2 osoby
800 zł–  3 osoby
1000 zł-4 osoby
Cena ta zawiera: wspinaczka z instruktorem, komplet sprzętu, ubezpieczenie NNW na kwotę 10 tys. zł
Koszty noclegu, dojazdu-w zakresie własnym

Vouchery: można wykupić dla kogoś wspinaczkę w formie bonu upominkowego (voucher), bon jest ważny przez okres 1 roku od momentu wykupu, za voucher trzeba zapłacić pełną kwotę usługi, którą się wybrało. Voucher (może być na nim konkretny tekst np. z życzeniami ) wysyłamy w formie elektronicznej(do wydruku) albo listownie

Na wspinaczkę rekreacyjną nie ma określonych terminów, umawiamy się indywidualnie na termin wybrany przez klienta, termin trzeba potwierdzić przez wpłatę rezerwacyjną na konto (wysokość wpłaty to połowa kwoty należnej do zapłaty)

Numer konta do wpłat:
Adur Agencja Górska-Monika Niedbalska-Kopta  96 1140 2004 0000 3102 4774 3085
dla przelewu z zagranicy;
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 96 1140 2004 0000 3102 4774 3085

Warunki zgłoszenia;
dokonana przedpłata