Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
  zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Zgłoszenia

Na kurs należy zgłosić się telefonicznie lub e-mailem najpóźniej 1 tydzień przed wybranym terminem (ale lepiej wcześniej) i zarezerwować miejsce wpłacając część opłaty(zadatek) albo całą kwotę należną za dany kurs.

Na kurs należy zgłosić się telefonicznie lub e-mailem najpóźniej 1 tydzień przed wybranym terminem (ale lepiej wcześniej) i zarezerwować miejsce wpłacając część opłaty(zadatek) albo całą kwotę należną za dany kurs.

Przedpłaty na poszczególne kursy:

kursy skałkowe  w Polsce – 300 zł (kursy 6 i 8 dniowe) albo 250zł (kursy 4 dniowe)
kursy skałkowe zagraniczne – 300 zł
kurs turystyki zimowej – 400 zł
kursy taternickie – 600 zł

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto.

W TYTULE PRZELEWU WPISAĆ :

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, RODZAJ KURSU, NR TURNUSU
np. JAN KOWALSKI, KURS SKAŁKOWY, TURNUS 3

Uwaga! przedpłata (zadatek) jest niezbędna do rezerwacji miejsca na dany termin
 
W przypadku rezygnacji z danego terminu wpłacony zadatek może być przesunięty na inny termin (jeśli zostanie zmiana terminu zgłoszona na min. 2 tygodnie przed kursem), przypadku całkowitej rezygnacji zadatek przepada. 
 

Numer konta do wpłaty na kursy taternickie i turystyki zimowej

76 1140 2004 0000 3502 6263 3719

Climbermania-Paweł Kopta
 
dla przelewu z zagranicy:

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 76 1140 2004 0000 3502 6263 3719

Numer konta do wpłaty na kursy skałkowe i rekreację

nr rachunku: 96 1140 2004 0000 3102 4774 3085

Adur Agencja Górska
Monika Niedbalska-Kopta

dla przelewu z zagranicy:

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 96 1140 2004 0000 3102 4774 3085

Kontakt: e-mail: info@szkolawspinania-adur.pl   tel. kom. 605 949 772

O CZYM MUSIMY PAMIĘTAĆ, KIEDY WYBIERAMY SIĘ NA KURS

 • Na kurs skałkowy przyjeżdżamy w przeddzień rozpoczęcia kursu albo rano w dniu rozpoczęcia kursu (do godz.9 rano) do kwatery(Bolechowice albo Karniowice), kursanci z Krakowa mogą w dniu rozpoczęcia kursu umówić się z instruktorem na dojazd na miejsce.
 • Na kurs taternicki przyjeżdżamy w dzień poprzedzający rozpoczęcie kursu (po południu) na Halę Gąsienicową do Betlejemki ewentualnie na tabor do Morskiego Oka (lato) albo w dniu rozpoczęcia kursu rano do godz. 8-9
 • Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną i telefoniczną zgodę obojga rodziców.
 • Przed kursem poleca się przebadać się u lekarza w celu wykluczenia schorzeń uniemożliwiających lub utrudniających odbycie kursu (jak lęk wysokościowy, padaczka, choroby serca).
 • Osoby niepełnoletnie muszą mieć zaświadczenie lekarskie, stwierdzające dobry stan zdrowia(umożliwiający uczestnictwo w zajęciach sportowych).
 • Osoby dorosłe, które nie posiadają zaświadczenia lekarskiego muszą podpisać oświadczenie o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
 • Osoby biorące udział w kursach są ubezpieczone przez szkołę od następstw nieszczęśliwych wypadków (polisa NNW na kwotę 5 tys.zł), na kursy odbywające się zagranicą trzeba mieć zaświadczenie z NFZ o podleganiu ubezpieczeniu w Polsce(lub w innym kraju Unii) albo wykupić  ubezpieczenie od kosztów leczenia KL.
 • Na kursy wspinaczki górskiej w Dolomitach, Austrii, Chorwacji trzeba dodatkowo wykupić ubezpieczenie od akcji helikopterowej w górach.
 • Na kurs skałkowy należy zabrać buty wspinaczkowe (jeśli się je posiada), ubranie sportowe do wspinania (dres, polar, kurtkę przeciwdeszczową), mały plecak (do noszenia sprzętu wspinaczkowego). W przypadku noclegu pod namiotem należy zabrać namiot, śpiwór, karimat.
 • Jadąc na kurs górski(tatry, Dolomity, Holenthal) latem musimy pamiętać o zabraniu ciepłych i przeciwdeszczowych ubrań (również rękawiczek, czapki), butów wspinaczkowych jak również ciepłego śpiwora, wygodnych butów (typu adidasy) do podejścia pod ścianę, plecaka na sprzęt (35-45 litrów) czołówki a również menażki, sztućców. W tatry nie bierzemy namiotu oraz palnika do gotowania. Sprzęt biwakowy należy zabrać w przypadku kursu w Dolomitach, Holenthalu, Paklenicy.
 • Na kurs tatrzański lub turystyczny zimowy musimy zabrać buty zimowe górskie,  ciepłą odzież górską, czołówkę, termos, plecak (35-45litrów), jednorazową płachtę NRC(kurs taternicki), w przypadku noclegu w Betlejemce(kurs taternicki) trzeba zabrać śpiwór, menażki, sztućce.