Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Zgłoszenia

Na kurs należy zgłosić się telefonicznie lub e-mailem najpóźniej 1 tydzień przed wybranym terminem (ale lepiej wcześniej) i zarezerwować miejsce wpłacając część opłaty(zadatek) albo całą kwotę należną za dany kurs.

Przedpłaty na poszczególne kursy:

250 zł  kursy skałkowe w Polsce, kursy wysokościowe, kursy turystyki zimowej
300 zł  kursy skałkowe zagraniczne
600 zł  kursy taternickie.
400 zł  zimowy kurs taternicki

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto.

W TYTULE PRZELEWU WPISAĆ :

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, RODZAJ KURSU, NR TURNUSU

np. JAN KOWALSKI, KURS SKAŁKOWY, TURNUS 3

Uwaga! przedpłata (zadatek) jest niezbędna do rezerwacji miejsca na dany termin
W przypadku rezygnacji z danego terminu wpłacony zadatek może być przesunięty na inny termin (jeśli zostanie zmiana terminu zgłoszona na min. 2 tygodnie przed kursem), przypadku całkowitej rezygnacji zadatek przepada. 

Konto bankowe do wpłat:

nr rachunku: 76 1140 2004 0000 3502 6263 3719
Paweł Kopta-Climbermania
ul.Celiny 5
32-031 Mogilany
dla przelewu z zagranicy:
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 76 1140 2004 0000 3502 6263 3719

Kontakt:
Monika Niedbalska
e-mail: info@szkolawspinania-adur.pl
tel. kom. 0605 949 772

O CZYM MUSIMY PAMIĘTAĆ, KIEDY WYBIERAMY SIĘ NA KURS

  • Na kurs skałkowy przyjeżdżamy w przeddzień rozpoczęcia kursu albo rano w dniu rozpoczęcia kursu (do godz.9 rano) do kwatery(Bolechowice albo Karniowice), kursanci z Krakowa mogą umówić się z instruktorem na dojazd na miejsce.
  • Na kurs taternicki przyjeżdżamy w dzień poprzedzający rozpoczęcie kursu (po południu) na Halę Gąsienicową do Betlejemki ewentualnie na tabor do Morskiego Oka (lato) albo w dniu rozpoczęcia kursu rano do godz. 8-9
  • Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną i telefoniczną zgodę obojga rodziców.
  • Przed kursem poleca się przebadać się u lekarza w celu wykluczenia schorzeń uniemożliwiających lub utrudniających odbycie kursu (jak lęk wysokościowy, padaczka, choroby serca), osoby niepełnoletnie muszą mieć zaświadczenie lekarskie, stwierdzające dobry stan zdrowia(umożliwiający uczestnictwo w zajęciach sportowych), natomiast osoby dorosłe, które nie posiadają zaświadczenia lekarskiego muszą podpisać oświadczenie o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
  • Osoby biorące udział w kursach są ubezpieczone przez szkołę od następstw nieszczęśliwych wypadków (polisa NNW na kwotę 5 tys.zł), na kursy odbywające się zagranicą trzeba mieć zaświadczenie z NFZ o podleganiu ubezpieczeniu w Polsce(lub w innym kraju Unii) albo wykupić  ubezpieczenie od kosztów leczenia KL, na kursy wspinaczki górskiej w Dolomitach, Austrii, Chorwacji trzeba dodatkowo wykupić ubezpieczenie od akcji helikopterowej w górach.
  • Na kurs skałkowy należy zabrać buty wspinaczkowe (jeśli się je posiada), ubranie sportowe do wspinania (dres, polar, kurtkę przeciwdeszczową), mały plecak (do noszenia sprzętu wspinaczkowego). W przypadku noclegu pod namiotem należy zabrać namiot, śpiwór, karimat.
  • Jadąc na kurs górski(tatry, Dolomity, Holenthal) latem musimy pamiętać o zabraniu ciepłych i przeciwdeszczowych ubrań (również rękawiczek, czapki), butów wspinaczkowych jak również ciepłego śpiwora, wygodnych butów (typu adidasy) do podejścia pod ścianę, plecaka na sprzęt (35-45 litrów) czołówki a również menażki, sztućców. W tatry nie bierzemy namiotu oraz palnika do gotowania. Sprzęt biwakowy należy zabrać w przypadku kursu w Dolomitach, Holenthalu, Paklenicy.
  • Na kurs tatrzański lub turystyczny zimowy musimy zabrać buty zimowe wspinaczkowe (lub trekingowe), ciepłą odzież górską, czołówkę, termos, plecak (35-45litrów), jednorazową płachtę NRC, w przypadku noclegu w Betlejemce(kurs taternicki) trzeba zabrać śpiwór, menażki, sztućce.