ZIMOWE KURSY TURYSTYKI WYSOKOGÓRSKIEJ

RODZAJE KURSÓW, PROGRAM KURSU  TERMINY, CENY, PROMOCJE
WARUNKI ZGŁOSZENIA, WPŁATY   WAŻNE INFORMACJE
 

 

Miejsce szkolenia:

Hala Gąsienicowa-daje świetne możliwości szkoleniowe zimą, możliwość wejścia na szczyty takie jak Świnica, Granaty, Kościelec, wspinania sie po ściankach lodowych, jest miejscem mniej zagrożonym pod względem lawin od Morskiego Oka, są dwa schroniska: Murowaniec i Betlejemka, zapewniające dobrą bazę noclegową.

Noclegi

Dla wszystkich grup mamy zarezerwowane miejsca noclegowe w Murowańcu (od dnia poprzedzającego rozpoczęcia kursu do ostatniego dnia kursu), noclegi są płatne (gotówka lub karta) w recepcji schroniska. Zazwyczaj są to pokoje 6 osobowe. W Murowańcu jest pościel (opłata za okres pobytu-5zł), nie ma natomiast możliwości używania własnych kuchenek i samodzielnego gotowania, trzeba korzystać z restauracji schroniskowej, można dostać wrzątek i przyrządzić swój posiłek (bez gotowania).

Ceny noclegów w Murowańcu za dobę od osoby: pokój 10/12 osobowy-40zł, pokój 8 osobowy-45zl, pokój 6 osobowy-50zł, pokój 5 osobowy- 55zl, pokój 4 osobowy-65zl.

Dojazd:

Do Zakopanego, następnie do Kuźnic(można dojechać jedynie busem: z Zakopanego albo z Ronda Kuźnickiego, samochodem jest jedynie dojazd do Ronda Kuźnickiego). Z Kuźnic szlakiem żółtym albo niebieskim do schroniska Murowaniec na Hali Gąsienicowej(czas marszu ok.1,5 do 2 godz.) Na Halę można również dojść szlakiem z Brzezin:trasa dłuższa, ale bardziej bezpieczna np. w przypadku silnego wiatru lub opadu(czas marszu ok.2 godz.)

 

 

ADUR - szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty