KURSY SKAŁKOWE

KURSY TERMINY, CENY, PROMOCJE MIEJSCE SZKOLENIA NOCLEGI
WARUNKI ZGŁOSZENIA, WPŁATY  CO ZABRAĆ NA KURS? DOJAZD PROGRAM KURSU PZA

 

Noclegi:
dla uczestników kursu możemy(lub można to zrobić samemu) zarezerwować miejsca w kilku kwaterach: w  Bolechowicach albo Karniowicach, wsiach położonych bardzo blisko skałek, między dolinką Kobylańską a Bolechowicką. Do dyspozycji są pokoje 1, 2 i 3, 4-osobowe i wieloosobowe (łóżka z pościelą), łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka i kuchenka ).
 
Koszt noclegu dla 1 osoby: 
Kwatera w Bolechowicach (ul.Winnica 17); w pokoju 30 zł za dobę albo pod namiotem 20zł  
Kwatera  w Bolechowicach (ul.Turystyczna 83) o wyższym standardzie: dostęp do internetu, tv (łazienka w pokojach), ceny za 1 dobę od osoby: 40zl - w pokoju 1 lub 2 osobowym.
 
W kwaterach jest pościel, wyposażona kuchnia(lodówka, kuchenka, garnki). Nocleg pod namiotem(kwatera Winnica 17): trzeba mieć własny namiot, ale można korzystać z kuchni i łazienki w kwaterze
W Dol. Kobylańskiej jest możliwość biwakowania na dziko(gratis)- trzeba mieć własny sprzęt biwakowy, nie ma sanitariatów.

Jedzenie na miejscu: Zakupy spożywcze robi się w pobliskich sklepach w Bolechowicach, posiłki można przyrządzać w kwaterze, w Kobylanach  jest restauracja z dobrym i niedrogim jedzeniem(Sen o Dolinie). Można też zamawiać jedzenie telefonicznie do kwatery.

ADUR - szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty