Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Aktualności

 

KURSY TURYSTYKI ZIMOWEJ SEZON 2021

Kursy turystyki zimowej odbywają się już w oparciu o bazę w Murowańcu

Zwolniły się 2 miejsca na kursie turystyki 2 stopnia w terminie 12-14.03

KURSY TATERNICKIE LETNIE

Nowość! kursy 8 dniowe (6 dni wspinaczkowych, w tym  autoratownictwo jako część dnia wspinaczkowego) to nasza nowa propozycja, kurs odbywa się w 1 rejonie (Tatry albo Holenthal albo Paklenica), jest przeznaczony dla osób, które np. nie mają do dyspozycji 2 tygodni wolnego czasu.

KURSY SKAŁKOWE W POLSCE

W sezonie letnim 2021 mamy do zaproponowania: kursy skałkowe 4 dniowe na drogach ubezpieczonych, 2 dniowe kursy na wielowyciągach(uzupełniające po kursach 4 dniowych na drogach ubezpieczonych), kursy skałkowe 4 dniowe na drogach z własną asekuracją i wielowyciągach i pełne kursy skałkowe przygotowujące do szkolenia górskiego prowadzone w 2 systemach: albo  6 dniowy  albo kurs rozszerzony 8 dniowy prowadzony w 2 etapach: 2 x 4 dni.

Kursy skałkowe w Polsce prowadzimy na Jurze płd.(skałki podkrakowskie)  od kwietnia do października.

KURSY SKAŁKOWE ZAGRANICZNE  

W naszym klimacie, w porach roku, kiedy jest zimno, śnieżnie nie możemy wspinać się w skałkach, ale w Hiszpanii, Grecji  jest ciepło i pogoda jest odpowiednia do wspinaczki skałkowej, zapraszamy na kursy skałkowe  do Paklenicy (Chorwacja), do El Chorro(Hiszpania) i Leonidio (Grecja)

OBOZY WSPINACZKOWE! 

Są przeznaczone dla osób już wspinających się, które chcą podnieść swój poziom wspinania pod okiem instruktora.  Planowany jest obóz w Hiszpanii El Chorro  i Leonidio(Grecja) 

 

Szczegóły odnośnie wyjazdów zagranicznych na stronie w kursach i obozach zagranicznych