Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Zagraniczne obozy wspinaczkowe

GRECJA LEONIDIO

Najbliższy wyjazd planowany jest w terminie 25.09-02.10. 2018 w formie obozu skałkowego


Leonidio-położony na półwyspie Peloponezie to największy po Kalymnos rejon wspinaczki skalnej na obszarze Grecji. Intensywnie eksplorowany przez ostatnich kilka lat przez wspinaczy europejskich zasługuje w tej chwili na miano jednego z najlepszych europejskich rejonów do wspinania skałkowego. Ciepły klimat pozwala się tu wspinać w warunkach letnich przez jesień, zimę i wiosnę. Skały ciagną się na przestrzeni kilkunastu km nad miastem Leonidio. Większość to drogi jednowyciągowe ale są również wielowyciągi(do 200m).

Blisko morze z możliwością użytkowania plaż. W miasteczku są kwatery, jest również camping. Z Polski dojazd samolotem(z Warszawy, Krakowa) do Aten, następnie  wynajętym samochodem (ok. 200km-3 godz.jazdy). Na miejscu w Leonidio są sklepy, knajpy, na dojście w skały  potrzebny jest samochód.

Wyjazd najbliższy planujemy w formie obozu skałkowego(6 dni) dla osób już wspinających się albo po kursie skałkowym albo po wspinaczce na sztucznej ścianie, 6 dni pobytu na miejscu(wspinanie)+ 1 dzień na dojazd i 1 dzień na wyjazd. W Leonidio jest super skała, ze świetnym tarciem, dużo dróg o trudnościach V, VI, bardzo dobre miejsce do podnoszenia swojego poziomu wspinaczkowego, poza tym świetne miejsce do odpoczynku nad morzem.

Koszty:
Uczestnictwo w obozie(6 dni): 700zł(instruktor, sprzęt, organizacja wyjazdu)
Przelot(W-wa, Kraków, Katowice-Ateny) w obie strony: ok 500zl
 Pensjon od 10 eu za dobę od osoby, camping ok.5 eu za dobę od osoby
Transport na miejscu:wynajęcie samochodu ok.700zł(rozłożone na uczestników)