Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Miejsce szkolenia Noclegi Dojazd

Miejsce szkolenia:

Hala Gąsienicowa-daje świetne możliwości szkoleniowe zimą, możliwość wejścia na szczyty takie jak Świnica, Granaty, Kościelec, wspinania sie po ściankach lodowych, jest miejscem mniej zagrożonym pod względem lawin od Morskiego Oka, są dwa schroniska: Murowaniec i Betlejemka, zapewniające dobrą bazę noclegową.

Noclegi

Dla wszystkich grup mamy zarezerwowane miejsca noclegowe; w grudniu w Betlejemce a w okresie styczeń-kwiecień w Murowańcu (od dnia poprzedzającego rozpoczęcia kursu do ostatniego dnia kursu), noclegi są płatne (gotówka lub karta) w recepcji schroniska. W Murowańcu: zazwyczaj są to pokoje 6 osobowe, jest pościel (opłata za okres pobytu-10zł), nie ma natomiast możliwości używania własnych kuchenek i samodzielnego gotowania, trzeba korzystać z restauracji schroniskowej, można dostać wrzątek i przyrządzić swój posiłek (bez gotowania).

Ceny noclegów w Murowańcu za dobę od osoby:  pokój 6 osobowy – 65zł, pokój 4 osobowy-85zł, pokój 3 osobowy-90zł, pokój 2 osobowy-95zł, pokój 10 osobowy-55zł

W Betlejemce: jest sala zbiorowa, trzeba mieć swój śpiwór, jest możliwość gotowania (jest kuchnia elektryczna, czajnik, lodówka), prysznic z ciepłą wodą.

Ceny noclegów w Betlejemce: za dobę od osoby: 47zł, dla członków Klubów Wysokogórskich: 30zł

 

 

Dojazd:

Do Zakopanego, następnie do Kuźnic (można dojechać jedynie busem), samochodem można jedynie dojechać do Ronda Kuźnickiego. Z Kuźnic szlakiem żółtym albo niebieskim do schroniska Murowaniec na Hali Gąsienicowej (czas marszu ok.1,5 do 2 godz.) Na Halę można również dojść szlakiem z Brzezin:trasa dłuższa, ale bardziej bezpieczna np. w przypadku silnego wiatru lub opadu (czas marszu ok.2 godz.)