Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Noclegi i Dojazd

Noclegi:

Dla uczestników kursu możemy zarezerwować miejsca w kilku kwaterach: w  Bolechowicach albo Karniowicach, Zelkowie-wsiach położonych bardzo blisko skałek, między dolinką Kobylańską a Bolechowicką. Do dyspozycji są pokoje 1, 2 i 4-osobowe i wieloosobowe (łóżka z pościelą), łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka i kuchenka ).
Koszt noclegu dla 1 osoby: 
Kwatera w Bolechowicach (ul.Winnica 17); w pokoju 30 zł za dobę albo pod namiotem 20zł 
Kwatera  w Bolechowicach (ul.Turystyczna 83) o wyższym standardzie: dostęp do internetu, tv (łazienka w pokojach), ceny za 1 dobę od osoby: 40zl – w pokoju  2 osobowym, 45zł– w pokoju 1 osobowym.
Hotel w Karniowicach(ośrodek doradztwa rolniczego): pokoje w cenach od 28zl(łazienka w korytarzu) do 50zł(miejsce w pokoju z łazienką)
W kwaterach jest pościel, wyposażona kuchnia(lodówka, kuchenka, garnki).
Nocleg pod namiotem(kwatera Winnica 17): trzeba mieć własny namiot, ale można korzystać z kuchni i łazienki w kwaterze
W Dol. Kobylańskiej jest możliwość biwakowania na dziko (gratis)- trzeba mieć własny sprzęt biwakowy, nie ma sanitariatów.

Jedzenie na miejscu: Zakupy spożywcze robi się w pobliskich sklepach w Bolechowicach, posiłki można przyrządzać w kwaterze, w Kobylanach  jest restauracja z dobrym i niedrogim jedzeniem „Sen o Dolinie”. Można też zamawiać jedzenie telefonicznie do kwatery.

Dojazd:

Osoby zmotoryzowane: powinny się stawić do wybranej kwatery w dniu rozpoczęcia kursu do godz. 9 rano albo w przeddzień.

Osoby niezmotoryzowane spoza Krakowa przyjeżdzające w dniu rozpoczęcia kursu  mogą umówić się w Krakowie z instruktorem i dojechać z nim w skały. 

Osoby niezmotoryzowane przyjeżdżające w przeddzień do Krakowa mogą dojechać na miejsce do kwatery autobusem (z Krakowa z pętli autobusowej Małe Bronowice) do Bolechowic lub Karniowic.
Bus 268 do Karniowic (przez Bolechowice), bus 248 do Zelkowa (przez Bolechowice). Druga opcja to Matysik Bus jadący spod Uniwersytetu Ekonomicznego(ul.Rakowicka) przez Kleparz, Pl.Inwalidów
 W Bolechowicach wysiada się na głównym przystanku (widać z prawej strony kościół), do kwater w Bolechowicach jest ok. 5 min. na piechotę. Do Hotelu w Karniowicach trzeba wysiąść na następnym przystanku za Bolechowicami w Karniowicach(z przystanku 1 min, na piechotę)

Dojazd

Mapa z dojazdem do kwater na kurs skałkowy.