Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Noclegi i Dojazd

Noclegi:

Dla uczestników kursu możemy zarezerwować miejsca w kilku kwaterach: w  Bolechowicach, Karniowicach, Zelkowie-wsiach położonych bardzo blisko skałek, między dolinką Kobylańską a Bolechowicką. Do dyspozycji są pokoje 1, 2 i 4-osobowe i wieloosobowe (łóżka z pościelą), łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka i kuchenka ).
Koszt noclegu dla 1 osoby: 
Kwatera  w Bolechowicach (ul.Turystyczna 83) : pokoje 2, 3 lub 1 osobowe z łazienką, dostęp do internetu, ogólnodostępna kuchnia i living room z tv, ceny za 1 dobę od osoby: 50zl – w pokoju  2 osobowym do spółki z innym uczestnikiem kursu, 60 zł– w pokoju 1 osobowym, 45 zł od każdej osoby w pokoju 3 osobowym. Do rezerwacji potrzebna jest wpłata zaliczki za nocleg.
Hotel w Karniowicach(ośrodek doradztwa rolniczego): pokoje w cenach od 30 zł(w  pokoju 3 osobowym i łazienka w korytarzu) do 50zł(miejsce w pokoju z łazienką)-rezerwacja bez wpłaty zaliczki.
W kwaterach jest pościel, wyposażona kuchnia(lodówka, kuchenka, garnki).
Oprócz tego są agroturystyki w Zelkowie, Ujeździe.
 
Noclegi pod namiotem:
W Dolinie Będkowskiej Brandysówka: pole namiotowe(wc, prysznice, możliwość żywienia)-trzeba mieć własny samochód, żeby tam dojechać i w trakcie kursu dojeżdżać na miejsce zajęć.
W Dol. Kobylańskiej jest możliwość biwakowania na dziko (gratis)- trzeba mieć własny sprzęt biwakowy, nie ma sanitariatów.

Jedzenie na miejscu: Zakupy spożywcze robi się w pobliskich sklepach w Bolechowicach, posiłki można przyrządzać w kwaterze, w Kobylanach  jest restauracja z dobrym i niedrogim jedzeniem „Sen o Dolinie”. Można też zamawiać jedzenie telefonicznie do kwatery.

Dojazd:

Osoby zmotoryzowane: powinny się stawić do wybranej kwatery w dniu rozpoczęcia kursu do godz. 9 rano albo w przeddzień. Poniżej jest mapka dojazdu.

Osoby niezmotoryzowane  przyjeżdzające w sobotę rano z Krakowa(w  dniu rozpoczęcia kursu)  mogą umówić się na dojazd z instruktorem i dojechać z nim do Bolechowic. Umawiamy się w Zabierzowie na parkingu dworca PKP, do Zabierzowa dojeżdża się z Krakowa z Dworca Głównego PKP pociągiem relacji Kraków-Oświęcim. Można też dojechać samemu autobusem z pętli Małe Bronowice do Bolechowic, z tym, że w sobotę jest mało połączeń autobusowych

Osoby niezmotoryzowane przyjeżdżające w przeddzień do Krakowa mogą dojechać na miejsce do kwatery:  tramwajem z okolic dworca na pętlę Małe Bronowice, stamtąd autobusem 268 lub 248 do Bolechowic lub Karniowic.
Bus 268 jedzie  do Karniowic (przez Bolechowice), bus 248 -do Zelkowa (przez Bolechowice).

Druga opcja dojazdu z Krakowa to; Matysik Bus(Kraków-Krzeszowice prze Bolechowice) jadący spod Uniwersytetu Ekonomicznego(ul.Rakowicka-dość blisko dworca) przez Kleparz, Pl.Inwalidów,

 W Bolechowicach wysiada się na głównym przystanku (widać z prawej strony kościół), do kwatery w Bolechowicach jest ok. 5 min. na piechotę. Do Hotelu w Karniowicach trzeba wysiąść na następnym przystanku za Bolechowicami w Karniowicach(z przystanku 1 min, na piechotę)

Dojazd samochodem

Mapa z dojazdem do kwater na kurs skałkowy.