Szkoła wspinania Moniki Niedbalskiej i Pawła Kopty
Obozy i kursy skałkowe El Chorro Hiszpania, 
    zimowe kursy taternickie, kursy skałkowe jura krakowska, kursy wspinaczki górskiej Tatry - Dolomity

Ważne informacje

O CZYM MUSIMY PAMIĘTAĆ, KIEDY WYBIERAMY SIĘ NA KURS

  • Na kurs skałkowy przyjeżdżamy w przeddzień rozpoczęcia kursu albo rano w dniu rozpoczęcia kursu (do godz.9 rano) do kwatery(Bolechowice albo Karniowice), kursanci z Krakowa mogą umówić się z instruktorem na dojazd na miejsce.
  • Na kurs skałkowy należy zabrać buty wspinaczkowe (jeśli się je posiada), ubranie sportowe do wspinania (dres, polar, kurtkę przeciwdeszczową), plecak średniej wielkości ok.30 litrów (do noszenia sprzętu wspinaczkowego). W przypadku noclegu pod namiotem należy zabrać namiot, śpiwór, karimat.
  • Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną i telefoniczną zgodę obojga rodziców.
  • Przed kursem poleca się przebadać się u lekarza w celu wykluczenia schorzeń uniemożliwiających lub utrudniających odbycie kursu (jak lęk wysokościowy, padaczka, choroby serca).
  • Osoby niepełnoletnie muszą mieć zaświadczenie lekarskie, stwierdzające dobry stan zdrowia(umożliwiający uczestnictwo w zajęciach sportowych), natomiast osoby dorosłe, które nie posiadają zaświadczenia lekarskiego muszą podpisać oświadczenie o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
  • Osoby biorące udział w kursach są ubezpieczone przez szkołę od następstw nieszczęśliwych wypadków (polisa NNW na kwotę 5 tys.zł), natomiast trzeba mieć ubezpieczenie zdrowotne z NFZ  albo wykupić prywatne ubezpieczenie od kosztów leczenia KL.